Kontakt


Kommunstyrelsens ordförande & gruppledare i kommunfullmäktige
Henrik Yngvesson
0485-470 12
henrik.yngvesson@morbylanga.se
yngvesson.blogspot.com 
Vice gruppledare i kommunfullmäktige
Günter Ruchatz
072-203 65 90

Gunterruchatz@hotmail.com
Landstingsråd
Johan Gustafsson
0480-841 41
johan.gustafsson@ltkalmar.se 






Ordförande i Mörbylånga

Eva Folkesdotter Paradis

eva.folkesdotter@morbylanga.se
Vice ordförande i Mörbylånga

Ulrik Brandén

ulrik@larsengarden.se
Ordförande i Ölands MUF

Johannes Norlander

johannes@sweetpic.se